Ošetrovanie oblečenia

Úvod Ošetrovanie oblečenia Ošetrovanie oblečenia

Oblečenie, ponožky, doplnky a obuv značky Under Armour sú charakteristické svojimi výnimočnými vlastnosťami odvodu vlhkosti z pokožky, udržiavania telesnej teploty, podporu svalstva, čo je umožnené vďaka vlastnostiam materiálov, z ktorých sa vyrábajú. Preto je veľmi dôležité dbať na správne ošetrovanie výrobkov, ktoré dopomáha k ich dlhšej životnosti.

 

 

Oblečenie je možné prať v práčke pri teplote vody do 30° C s podobnými farbami, nesmie sa bieliť chlórovými bielidlami, nesmie sa používať aviváž, sušiť v sušičke je možné len pri jemnom cykle, nesmie sa žehliť, nesmie sa čistiť chemicky!


Ponožky je možné prať v práčke do teploty 40° C s podobnými farbami, nesmú sa bieliť chlórovými bielidlami, nesmie sa používať aviváž, sušiť v sušičke je možné len pri jemnom cykle, nesmú sa žehliť, nesmú sa čistiť chemicky!


Obuv je možné čistiť ručne vo vlažnej mydlovej vode do 30° C špongiou alebo jemnou kefou, alebo v práčke pri jemnom cykle s vybranými vložkami. Sušiť treba naplno otvorenú obuv pri izbovej teplote, nie pri silnom zdroji tepla.


Doplnky je možné prať len ručne, nesmú sa bieliť chlórovými bielidlami, nesmie sa používať aviváž, sušiť v sušičke je možné len pri jemnom cykle, nesmú sa žehliť, nesmú sa čistiť chemicky!

 

Pri praní, nosení alebo inom používaní výrobkov sa vyvarujte ich kontaktu s otvoreným suchým zipsom a s inými drsnými alebo ostrými predmetmi, ktoré môžu zachytiť, poškriabať alebo inak poškodiť materiál alebo stehy švov.

Pri praní vždy uzatvorte suchý zips!


Upozornenie:

Nedodržanie horeuvedených postupov ošetrovania, čistenia a prania výrobkov značky Under Armour, môže spôsobiť ich poškodenie alebo stratu vlastností a funkčnosti!


Copyright 2016 - 2023 © lookdifferent.sk